Vyhledávání


Kontakt

Fleksible

+420608850852

E-mail: fleksible.cz@gmail.com

FAQ

Kdo jsme?

Pětičlenná kapela, která pro Vás zahraje slavné písně a skladby  českých i světových interpretů.

Seznam skladeb zde!

 

Kde a pro koho hrajete?

Nejčastěji plesy, svatby, firemní večírky, narozeninové party i koncertní vystoupení na slavnostech měst a obcí.

Jaký hrajete žánr?

Pop, rock, disco, jazz, blues, swing, country, rock’n’roll.

Hrajete i lidovky?

Vzhledem k nástrojovému obsazení bohužel ne. Na prestižní akce zveme čistokrevnou dechovou hudbu či zajistíme DJe, který tuto žánrovou mezeru vyplní.

 

Hrajete polku a valčík?

Zahrajeme Vám skladbu, na kterou se polka tančit dá: Báječná ženská, Falsom prison Blues. Valčík si zatančíte na skladby v ¾ rytmu, např. You’ve Got To Hide Your Love Away, apod.

 

Hrajete živě nebo pouštíte MIDI?

Zpíváme a hrajeme pouze živě. Žádný playback, ani halfplayback, žádný knoflík, ani počítač, ze kterého by něco hrálo.

Jak dlouho jste schopni hrát?

Vždy hrajeme  se stoprocentním nasazením. Proto jsme schopni odehrát maximálně pět hodin včetně přestávek. Tzn. max. 5 sérií cca 40-45 minut hudby + 10-15minut přestávka. Ze zkušeností víme, že hrát pro poloprázdný sál minutu po otevření sálu či pro zbylé šatnářky ve tři ráno nemá smysl. Naši objednavatelé vědí, že když začneme hrát, je čas se dobře naplno pobavit, zaplnit parket a tančit. Toto plati zejména pro plesy, svatby a korporátní akce.

Nejobvyklejší časy: svatba 19:00-24:00       Ples 20:30-01:30

 

Co když požadujeme akci na více než 5 hodin?

Radíme začít příjemnou ambietní reprodukovanou hudbou, např. k rautu. Začínáme hrát, až spolu s hosty "prolomíme ledy", opadne ostych a publikum se vydá na taneční parket. Po skončení produkce většinou balíme nástroje, ale opět můžeme zajistit ještě přibližně na hodinu reprodukovanou hudbu, většinou disco. Hosté mohou dotančit. Velmi často však spolupracujeme s DJ, který se postará o navazující afterparty. Na rozdíl od živých hudebníků může DJ naplno pokračovat i několik hodin. V mnoha případech mají svatebčané svoji vlastní reprodukovanou hudbu zajištěnou např. z hi-fi aparatury, než přijede kapela. Takto mohou nadále pokračovat v zábavě i po skončení naší produkce.

 

Kolik stojí vaše vystoupení?

Cena vystoupení záleží na mnoha faktorech. Uvádíme nejčastější:

Typ akce: ples/svatba/koncert

Kapacita sálu - počet hostů, pro které se hraje

Veřejná - soukromá akce

Doba produkce, včetně času na přípravu a čas strávený na cestě, náklady spojené s ubytováním.

Vlastní ozvučení či extrení zvukař

Exponované datum - léto: červen -srpen, zima: silvestr, leden - březen

V každěm případě má vždy cenu nás kontaktovat. Cenu tvoříme i s ohledem na Váš rozpočet a téměř vždy jsme schopni parametry akce nastavit k oboustranné spokojenosti. 

 

 

Proč si máme objednat právě Fleksible?

Protože jsme flexible! Umíme hrát, zpívat, moderovat, umíme perfektně anglicky, hrajeme na velmi kvalitní nástroje. Kvalitní hudební výkon, dobrá zábava a spokojenost objednavatelů i hostů je na prvním místě. Stoprocentně živě. Karaoke je fajn, ale nikdoliv když se pod tím skrývá kapela. Výborné karaoke dělá Funpromotion.

1 | 2 >>